چاپ        ارسال به دوست

به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی و مشارکت انجمن جهت یابی ایران؛

دومین دوره مسابقه جهت یابی در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزار شد

به گزارش روابط عمومی، دومین دوره مسابقه جهت یابی با حضور50 شرکت کننده از دانشجویان و کارکنان، در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزارشد.
دکتر محمد رضا لشکری معاون دانشجویی و فرهنگی با اعلام این خبر اظهار داشت: مسابقه جذاب و چالش برانگیز جهت یابی، معمولا به صورت انفرادی برگزار می شود و داور مسابقه، نقشه مکان مسابقه را در اختیار جهت یاب قرار می دهد. وی افزود: سپس جهت یاب باید با تمرکز، نقشه خوانی کرده و از نقطه شروع، نشانه هایی را که بر روی نقشه مشخص شده است را به ترتیب شماره در محیط پیدا کند.

مسئول برگزارکننده مسابقه در این باره توضیح داد: نشانه های مشخص شده در محیط، پاکت های نارنجی و سفیدی هستند که به آن ها یک پانچ آویزان است و جهت یاب باید تمامی نشانه ها را به ترتیب شماره پیدا کند.

به گفته فروزان زحمتکش، شرکت کننده پس از پیدا کردن هر نشانه، خانه نشانه مورد نظر را در جدولی که گوشه نقشه اش می باشد پانچ می کند و پس از به اتمام رساندن مسابقه به نقطه پایان برگردد.

زحمتکش افزود: شرکت کننده ای که در مدت زمان کمتری بدون خطا، به خط پایان برسد، بهترین امتیاز را کسب می کند و از این رو است که معمولا افراد برای ذخیره زمان، مسابقه را با دویدن طی می کنند.

وی گفت: معمولا نقشه آقایان و بانوان متفاوت است و داور مسابقه یک در میان، یک خانم و یک آقا را با فاصله زمانی یک دقیقه به زمین مسابقه می فرستد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه و به نقل از ستاد برگزاری مسابقه، در بخش برادران جواد صادقی، علی سلمانی، پژمان علیرضایی و محمد زنگی آبادی به ترتیب به مقام اول تا سوم نائل شدند.

همچنین در بخش خواهران الهام صباغی به مقام اول دست یافت و ماهکان ریگی جنگجو و شیلا رستمی به ترتیب حائز بهترین زمان شدند و مقام دوم وسوم را از آن خود نمودند.

لازم به ذکر است فروزان زحمتکش مسئول برگزاری این مسابقه، دانشجوی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و عضو انجمن جهت یابی جمهوری اسلامی ایران است.

 


١٣:١٥ - جمعه ٢ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٠٣    /    تعداد نمایش : ١٦٨٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج

اطلاعیه ها (بایگانی)
رویدادهای آینده (ادامه...)