چاپ        ارسال به دوست

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته خبرداد؛

طرح ضیافت اندیشه اساتید در دانشگاه همزمان با دهه امامت و ولایت برگزارشد

به گزارش روابط عمومی طرح ضیافت اندیشه اعضای هیات علمی دانشگاه در دو دوره ی معرفت افزایی به مدت یک هفته همزمان با دهه امامت و ولایت در دانشگاه برگزار شد.

دکتر لشکری معاون دانشجوئی و فرهنگی در این باره گفت: با هماهنگی انجام شده با مرکز هم اندیشی استادان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها امسال نیز به روال سنوات گذشته طرح ضیافت اندیشه اساتید در قالب دو دوره اصول تعلیم و تربیت و اندیشه سیاسی و مبانی انقلاب اسلامی ( اقتصاد سیاسی - اقتصاد مقاومتی) برگزار شد. وی با اشاره به مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان مستندات قانونی این طرح افزود: جايگاه والاي اعضاي هيأت علمي و نقش محوری این قشر فرهیخته در توسعه علمي، پژوهشي و فرهنگي كشور اجرای این طرح را در راستاي تقويت بنيه و ظرفيت هاي علمي و تربيتي استادان مثمر ثمر دانست.
معاون دانشجویی و فرهنگی افزود: مدرسان این دو دوره برگزار شده از اساتید نمونه و برجسته کشور بودند و در طی این دوره ها با سایر اساتید شرکت کننده در دوره تبادل نظر نمودند.
وی بابیان اینکه در این دوره ها بیش از 50 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه حضور یافتند افزود: در پایان دوره به شرکت کنندگان به مناسبت عید غدیر کتاب "خط روشن" که گزیده ای از کتاب ارزشمند الغدیر علامه امینی است اهدا شد.
گفتنی است این دوره ها جمعا به میزان 32 ساعت و در 5 روز کاری در محل سالن های همایش های دانشگاه برگزار گردید..


١١:٠٣ - يکشنبه ١١ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ٧٨٥    /    تعداد نمایش : ٢٦٩٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج

اطلاعیه ها (بایگانی)
رویدادهای آینده (ادامه...)