چاپ        ارسال به دوست

رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته :

توجه به کارمندان موجب تسريع پیشرفت و توسعه می شود

دکتر محمد جواد آروبن رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته توجه دولت ها به کارمندان را موجب سرعت بخشی روند  پیشرفت و توسعه جوامع عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه دکتر آروبن که در آیین گرامیداشت هفته دولت و  تجلیل از کارمندان نمونه  سخن می گفت با بیان این مطلب افزود:  هر چند که تقسیم بندی های مختلفی  در خصوص جوامع وجود دارد اما باید گفت: کارمندان جز اقشار تاثیر گذار در جامعه و تحولات اجتماعی هستند.

رئیس دانشگاه تصریح کرد: بار سنگین جامعه  هم از لحاظ تکاملی و اصلاحات و هم بار چرخاندن سیستم مدیریتی  به دوش این قشر است.

دکتر آروین با نام بردن از دانشگاه به عنوان نمونه کوچکی از یک جامعه  خاطر نشان کرد: در این دانشگاه، وجود  آرامش در دو سال گذشته را مدیون کارمندان هستیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش به هفته دولت و شهادت محمدعلی رجائی و شهید باهنر اشاره کرد و یاد و خاطره شهدای دولت را گرامی داشت.

 

وی با یادآوری حوادث و رویدادهای شهریورماه و آغاز جنگ تحمیلی توسط دولت متجاوز صدام تاکید کرد: اگر حضور مردم و حمایت مردم از انقلاب نبود با وجود این اتفاقات تلخ، انقلاب  نمی توانست روی پای خود بایستد.

همچنین رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به معرفی تاریخچه تحول جوامع و پیدایش قشر کارمند نیز پرداخت و در این باره گفت: تاریخچه کارمند و کارمندی به زمان انقلاب صنعتی، رشد سرمایه داری و پایان فئودالیسم برمی گردد که برای چرخاندن چرخ های عظیم صنعت نیاز به نیروی فکری و اجرایی داشت.

دکتر آروین افزود: از آن زمان قشری به نام قشر کارمند شکل گرفت ومی توان یک تعریف شخصی دراین خصوص داشت.

رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته بر استفاده از نظرات کارمندان در تصمیم گیری ها تاکید کرد و از کارمندان خواست دیدگاه ها و نظراتشان را به ایشان منعکس کنند.

 به گزارش روابط عمومی مراسم گرامیداشت هفته دولت با تجلیل از کارمندان نمونه نیز همراه بود. در این بخش آقای علی عمادیان به عنوان مدیر نمونه و خانم ها مهنوش علی زاده، حکیمه مهنی و محبوبه خالقی به عنوان کارشناس و کارمندان نمونه با اهدای لوح سپاس و هدیه تجلیل شد.

اجرای موسیقی سنتی، پذیرایی و ضیافت ناهار از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 

 


١٣:٤٤ - دوشنبه ١٢ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ٧٨٧    /    تعداد نمایش : ٢٧١٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج

اطلاعیه ها (بایگانی)
رویدادهای آینده (ادامه...)