چاپ        ارسال به دوست

پیام نوروزی دکتر آروین رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان

به گزارش روابط عمومی متن پیام دکتر محمد جواد آروین رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان به این شرح است:

باسمه تعالی

یا مقلب القلوب و الابصار

یا مدبر اللیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

همکاران ارجمند دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان

نورزو رشته محكمي است كه نسل‌ها را بهم پيوند مي‌زند و با همه آنانيكه قرن‌هاي متمادي در اين سرزمين پهناور زيسته‌اند همنشين مي‌كند. نوروز آمده است تا ما با دگرگوني طبيعت، با هدف بهتر شدن متحول شويم. نوروز با آموزه های اسلامی تحکیم یافته و همواره بازگشت به زیبائی و خوبی را برای  اقوام و فرهنگ های مختلف این مرز و بوم به ارمغان آورده است.

دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان در سال  1397 که توسط رهبر حکیم و فرزانه انقلاب به نام سال "تولید ملی حمایت از کار و سرمایه ایرانی" نام گذاری گردید  با همت دانشگاهیان گرامی موفقیت های ارزنده ای در زمینه های آموزشی و پژوهشی به دست آورد. امید است در سال جدید نیز که از سوی مقام معظم رهبری بنام "رونق تولید" نامگذاری شده است با استعانت از ذات لایزال الهی و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و با پیروی از رهبری حکیمانه رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی گام های موثری در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و فتح قله های دانش برداشته و برگ های زرین دیگری به صفحات تاریخ دانشگاه افزوده شود.

اینجانب فرارسیدن سال نو که با شمیم عطر میلاد حضرت علی (ع) و عید مبعث رسول گرامی اسلام حضرت محمد(ص) پیوند خورده است را که تلفیق گرانبهایی از تجلی بهار و تلالو درخشان ولایت و تابندگی امامت است را به اعضا محترم هیات علمی و کارمندان گرامی و دانشجویان عزیز دانشگاه تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از آستان حضرت احدیت موفقیت های روزافزون برای همه مسالت دارم.

محمدجواد آروین

رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان

 


١٠:٠٩ - شنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٥٥    /    تعداد نمایش : ١٧١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج