چاپ        ارسال به دوست

دکترمحمد جواد آروین رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته؛

عید فطر، عید بازگشت به فطرت زلال الهی و جشن تقوا و بندگی است

دکتر محمد جواد آروین رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در پیامی به مناسبت عید سعید فطر تاکید کرد: عید فطر، عید بازگشت به فطرت زلال الهی و جشن تقوا و بندگی است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه متن پیام به شرح زیر است:

بنام خالق یکتا

عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت     صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت

عید فطر برای بندگان شایسته و پرهیزگار آغازی دوباره برای بندگی و تقرب به آستان ربوبی و گام نهادن در مسیر جلب رضای حضرت حق و افزودن بر تقوای الهی است. این عید برای بندگان مؤمن الهی که در ماه مبارک رمضان دل را با عبادت و بندگی پروردگار خویش نورانی نمودند و با صیام و تزکیه نفس به تطهیر جسم و جان خویش پرداختند بی‌تردید بهاری زیبا و غرورانگیز است. با توشه‌ای که انسان در این ماه پرفیض الهی کسب نموده باید همت گمارد تا سایر روزها و ماه‌ها با خلوص و جهاد با نفس اماره گام‌های ارزشمندی در رشد معنوی و روحانی خود بردارد.

این‌جانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و استجابت دعاها، فرارسیدن این عید نورانی را که به‌حق عید بازگشت به فطرت زلال الهی و جشن تقوا و بندگی است، به جامعه دانشگاهی ایران اسلامی بویژه دانشگاهیان محترم دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته تبریک و تهنیت عرض نموده، از خداوند قادر متعال رستگاری، عزت و کرامت همگان را مسئلت می‌نمایم.

محمدجواد آروین - رئیس دانشگاه


١٠:٥٠ - شنبه ٣ خرداد ١٣٩٩    /    عدد : ٢١١٤    /    تعداد نمایش : ٢٥٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج