چاپ        ارسال به دوست

فراخوان دومین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار

 دومین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار  باهدف ارتقای سطح تحصیلی و آموزشی فرزندان شاهد و ایثارگر و رشد و بالندگی و توانمندسازی آنها برگزار می شود.

به گزارش روابط عمویم دانشگاه به منظور ایجاد پویایی، تحرک و افزایش انگیزه تحصیلی و نیز شناسایی، معرفی و تجلیل از مقام آموزشی و تحصیلی برترین های جامعه هدف طرح شاهد اعم از دانش آموزان، دانشجویان و طلاب شاهد و ایثارگر، طرح جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران با همکاری و مشارکت وزارت آموزش و پرورش، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی و مرکز حوزه های علمیه تهیه و به تصویب رسید.
نخستین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار در دهم اسفند ماه سال 95 با حضور وزرای محترم آموزش و پرورش، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی، معاونین دستگاهها و سایر مسئولین عالی رتبه کشور و 72 نفر از برترین های علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی جامعه هدف طرح شاهد (که توسط کمیته های علمی در سطح دستگاههای آموزشی و بر اساس شاخص های اختصاصی مصوب انتخاب شده بودند) برگزار و طی آن از تلاش و مجاهدت های علمی این عزیزان با اهداء هدایای مادی و معنوی (لوح تقدیر و هدیه نقدی) تقدیر و تجلیل به‌عمل آمد.
با توجه به استقبال دانش آموزان، دانشجویان و طلاب شاهد و ایثارگر از اجرای این برنامه و با برنامه ریزی و هماهنگی های انجام شده دومین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار با تعامل و مشارکت همه دستگاههای متولی امور آموزشی و تحصیلی فرزندان شاهد در دو سطح استانی و کشوری در اسفند ماه سال 96 برگزار خواهد شد و به منتخبین در سطح استانها و در سطح ملی امتیازات و مزایای آموزشی و حمایتی از سوی هر وزارتخانه اعطاء می گردد که چگونگی آن در اطلاعیه های بعدی منتشر خواهد شد.
واجدین شرایط:
دانش آموزان، نفرات برتر آزمون سراسری، دانشجویان و طلاب شاهد و ایثارگر شامل همسر و فرزند شهید، جانبازان 25 درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آنان، آزادگان و همسر و فرزندان آنها.
نحوه انتخاب برترین ها:
انتخاب برترین ها بر اساس شاخص های تعیین شده اعم از آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، ورزشی و .... در کمیته علمی جشنواره مستقر در دستگاههای آموزشی عضو طرح شاهد در دو سطح استانی و کشوری انجام خواهد شد.
مهلت ارسال و ارائه مدارک:
واجدین شرایط حداکثر تا تاریخ 96/10/13 نسبت به ارائه مدارک و مستندات موفقیت های خود به مراکز آموزشی و ستادهای شاهد و ایثارگر محل تحصیل اقدام نمایند.
شاخص های اختصاصی (شرایط و فرم های موردنیاز):

 • تقاضانامه دانشجویان شرکت کننده در جشنواره آموزشی، تحصیلی
 • دستور العمل اجرایی انتخاب و معرفی دانشجویان شاهد و ایثارگر شرکت کننده در جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار
 • فرم ارزشیابی دانشجویان شرکت کننده در جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار
 •  


  ٠٧:٤٦ - شنبه ٢٦ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ٢٧٠    /    تعداد نمایش : ١٢١٧


  برای این خبر نظری ثبت نشده است
  نظر شما
  نام :
  ايميل : 
  *نظرات :
  متن تصویر را وارد کنید:
   

  خروج