چاپ        ارسال به دوست

دکتر آروین رییس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان؛

دانشگاهیان با مجاهدت های علمی از خون شهیدان انقلاب، پاسداری می کنند/ دعوت براي حضور در راهپيمايي ٢٢ بهمن

دکتر محمدجواد آروین، از اقشار مختلف و بویژه دانشگاهیان برای حضورپرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه دکترآروین بابیان اینکه در طلیعه چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی قرار داریم تاکید کرد: دانشگاهیان، همراه ملت شریف ایران اسلامی، با وحدت کلمه وهمدلی در راهپیمایی‌ 22 بهمن حضور پیدا می‌کنند و بار دیگر با حضور حماسی خود در این راهپیمایی چشم جهانیان را خیره خواهند کرد.

رییس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان، پیشرفت های امروز ایران را ثمره رهبری حضرت امام خمینی (ره) و جان فشانی جوانان ایران زمین عنوان کرد.

رییس دانشگاه  با اشاره به اینکه ملت ایران برای اعتلای وطن و پیاده سازی نظام جمهوری اسلامی با نظام شاهنشاهی مبارزه کرد گفت: برای تحقق اهداف انقلاب در عرصه ها ی مختلف باید تلاش مضاعف وایثارگرانه داشته باشیم.

دکترآروین باانتقاد از پایین بودن کارمفید در محیط های اداری گفت: یادآوری روزهای مبارزه، جنگ تحمیلی، از خودگذشتگی های ملت، آرمان های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری به ما گوشزد می کند: وظیفه داریم برای تداوم دستاوردهای انقلاب اسلامی با تمام وجود، تلاش کنیم.

دکترآروین با گرامیداشت ایام شهادت حضرت فاطمه (س)،نقش زنان در دستاوردهای کشور را مهم خواند و گفت: انقلاب اسلامی با هویت بخشی به زنان، زمینه فعالیت های آنها در عرصه های مختلف و بویژه علمی، اجتماعی و سیاسی را توسعه بخشید.

دکتر آروین با اشاره به اینکه 25 درصد از پست های مدیریتی در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان به زنان واگذار شده است تصریح کرد: مشاركت افزون تر زنان در روند توسعه کشورضروری است.

دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان  به تازگی به عنوان بهره ورترین دانشگاه صنعتی کشوردر زمینه پژوهش، از سوی مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی معرفی شد.


١٠:٤٠ - شنبه ٢١ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ٣٥١    /    تعداد نمایش : ١٢٨٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج