چاپ        ارسال به دوست

بازدید دانش آموزان دبیرستان شاهد کرمان از دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته


دانش آموزان دبیرستان پسرانه شاهد کرمان با هدف تقويت پيوند ميان مدرسه و دانشگاه و نيز آشنايي هرچه بيشتر و بهتر دانش آموزان با رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه، از بخش های مختلف دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته بازدید کردند.


در این برنامه 30 نفر از دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم دبیرستان پسرانه شاهد ناحیه 2 شهر کرمان به همراه تعدادی از مسئولان و مربیان روز یکشنبه 21 آبان، از ساعت ۹:۳۰ صبح به مدت ۲ ساعت از بخش های مختلف دانشگاه بازدید کردند.


دانش آموزان ابتدا با حضور در آزمایشگاه های پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی از نزدیک با روند فعالیت های آزمایشگاه های مختلف آشنا شدند و کارشناسان آزمایشگاه ها با ارائه توضیحات مرتبط با عملکرد آزمایشگاه های مختلف به سوالات دانش آموزان پاسخ دادند.


دکتر روح الله فدائی نژاد معاون دانشجویی و فرهنگی در این بازدید ضمن خیرمقدم به دانش آموزان دبیرستان شاهد کرمان به آنها توصیه کرد از دوران دبیرستان با شناخت و مطالعه کافی و شناخت دقیق استعداد و توانایی های خود مسیر آینده تحصیلی شان را انتخاب کنند.
همچنین دکتر کارآموز راوری سرپرست مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر این بازدید را در شناخت دانش آموز از رشته های مختلف دانشگاهی موثر خواند.


در ادامه در سالن سیصد نفری مرکز همایش های دانشگاه از سوی کارشناسان روابط عمومی بخش های مختلف دانشگاه و دستاوردهای آن به دانش آموزان معرفی شد. دانش آموزان سپس به تماشای کلیپ معرفی دانشگاه نشستند.
٢٠:٢١ - سه شنبه ٢٣ آبان ١٤٠٢    /    عدد : ٤٣٣٣    /    تعداد نمایش : ٢٤٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج