چاپ        ارسال به دوست

سمینارملی آنالیز عددی در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به کار خود پایان داد

هفتمین سمینار ملی آنالیز عددی با تقدیر از صاحبان مقالات برتر در مرکز همایش های دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته دبیر علمی هفتمین سمینار ملی آنالیز عددی و کاربردهای آن در حاشیه برگزاری این همایش گفت:۱۵۰ مقاله به این همايش ارسال و پس از داوری ۹۷ مقاله به صورت سخنرانی پذیرفته و ۲۶ مقاله به صورت پوستر ارائه شد.

دکترحسيني افزود : در این دوره ۴۳ مقاله ممتاز ارائه شد ضمن آنکه ۴۸ درصد از مجموعه مقاله‌های پذیرفته شده  متعلق به اعضای هیئت علمی بود.

وی تجلیل از اساتید برجسته آنالیز عددی کشور، چاپ مقاله های برتر و منتخب سمینار در پنج مجله علمی معتبر کشور را از ویژگی های مهم این سمینار اعلام کرد.

حسینی ایجاد زمینه مناسب برای ارائه آخرین دستاوردهای علمی صاحب نظران، اساتید و دانشجویان فعال در زمینه های مرتبط با موضوعات سمینار، تبادل نظر متخصصین آنالیز عددی وتقدیر از جمعی از پیشکسوتان حوزه آنالیز عددی از اهداف این همایش اعلام کرد.

به گفته وی روش های عددی در حل معادلات دیفرانسیل و انتگرال، روش‌های عددی در جبر خطی، روش‌های عددی در سیستم‌های دینامیکی، روش‌های عددی در ریاضیات مالی، روش‌های عددی بهینه سازی و کنترل، دینامیک سیالات محاسباتی، محاسبات علمی وکاربرد آنالیز عددی در هوش مصنوعی، نظریه گراف، آمار و علوم اقتصادی،ریاضیات فازی، ریاضیات زیستی و مسائل معکوس از محورهای پژوهشی  همایش دوروزه ملی آنالیز عددی بود.

 برپایه این گزارش روز نخست سمینار آنالیز عددی در دانشگاه شهید باهنر و روز دوم و پایانی سمینار و آیین اختتامیه در مرکز همایش های دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزار شد.

 


١٧:٢٣ - پنج شنبه ٢١ تير ١٣٩٧    /    عدد : ٦٦٥    /    تعداد نمایش : ١٠٣٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج