چاپ        ارسال به دوست

برگزاری اولین جشن دانش آموختگی در دانشگاه

در ابتدای این مراسم دکتر علیرضا عسکرزاده معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه ضمن خوشامدگویی دانش آموختگان و خانواده آنان اظهار داشت: بسیار مفتخر و شادمانیم که پس از سال ‌ها جشن دانش‌آموختگی دانشگاه را برگزار می‌کنیم. این دانشگاه در طول بیش از 10 سالی که از تاسیس آن می‌گذرد، تعداد کثیری از دانش‌آموختگان را به جامعه تقدیم کرده است. دانش‌آموختگانی که بدون هیچ تردید جزء برجسته‌ترین دانش‌آموختگان دانشگاه‌ها و موسسات آوزش عالی کشور بوده و توانسته‌اند به سهم خود، تاثیری بسزا در فضای علمی و فرهنگی کشور بر جای گذارند.

در ادامه پیام  دکتر محمد جواد آروین، ریاست محترم دانشگاه، خطاب به دانش آموختگان قرائت شد. در بخشی از این پیام آمده است: امروز برای دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته یک روز بسیار بزرگ و خاطره­انگیز است. امروز ما شاهد حضور شما دانش‌آموختگان دانشگاه در یک جمع صمیمی، گرم و دوستانه هستیم. این اولین بار است که ما توفیق داریم جشن دانش‌آموختگی را با حضور تعداد کثیری از دانش‌آموختگان دانشگاه برگزار کنیم. ما به شما عزیزان افتخار می‌کنیم همان‌گونه که شما به این دانشگاه افتخار خواهید کرد. بخش بزرگی از آن‌چه امروز این دانشگاه دارد، مرهون همّت والای شما دانش‌آموختگان گرامی است. امروز پیشرفت هیچ کشوری بدون توسل به دانش و دانش‌آموختگان دانشمند امکان پذیر نیست. لذا، هر چه این دانشگاه توسعه بیشتری پیدا کند و دانش آن عمیق‌تر شود، قطعاً توسعه کشور بهتر خواهد شد و شما آینده روشن‌تری را برای کشور رقم خواهید زد.

در ادامه این مراسم، از خانم نرجس ترابی نیا دانشجوی راه یافته به مسابقات کشوری نهج البلاغه و خانم فاطمه صمدی دانشجوی حائز رتبه دوم مسابقات عکاسی کشوری با موضوع توحید تجلیل به عمل آمد. همچنین، از دانشجویان فعال در برگزاری مراسم جشن فارغ التحصیلی تشکر صورت گرفت. در پایان مراسم، لوح یادبود و سوگندنامه به دانشجویان اعطا و در نهایت، متن سوگند نامه توسط دانشجویان قرائت شد.١١:٤٥ - يکشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ٨٦    /    تعداد نمایش : ١٤٥٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج