چاپ        ارسال به دوست

دکتر محمدجوادآروین رییس دانشگاه:

کسب دو عنوان پژوهشگر و فناور برتر جشنواره برگزیدگان پژوهش و فناوری استان کرمان توسط اساتید و پژوهشگران دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان

رییس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته درگفتگو با روابط عمومی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته اعلام کرد: دو عضو هیئت علمی  دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و یکی از دانش آموختگان دانشگاه موفق به کسب عناوین "پژوهشگر فناور و دانشجوی برتر " در "جشنواره برگزیدگان پژوهش و فناوری استان کرمان"  شدند.

دکتر محمد جواد آروین افزود: دکتر هادی بیت الهی عضو هیئت علمی پژوهشکده علوم محیطی و الناز میرحاجی دانش‌آموخته دانشگاه درگروه علوم پایه رتبه پژوهشگر برتر استانی و همچنین دکتر مسعود رضایی زاده  عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی مکانیک و مواد، رتبه فناور برتر استانی  را کسب کردند.

رییس دانشگاه با تبریک به برگزیدگان از پژوهش و فناوری به عنوان موتور محرکه توسعه و پشرفت نام برد. دکترآروین با اشاره به اینکه فعالیت های پژوهشی و فناوری دانشگاه در سطح خوبی در حال انجام است گفت: "از همه اعضای هیئت علمی، دانشجویان و پژوهشگرانی که با انجام پژوهش و با تولید علم و فناوری، جایگاه دانشگاه را ارتقا می بخشند تشکر می کنم. "

وی تصریح کرد: اهداف سند نقشه جامع علمی کشور، نیازمند برنامه ریزی، تلاش علمی و پژوهشی، همگرایی و همراهی بخش های مختلف دانشگاهی و اجرایی است.

آیین تجلیل از پژوهشگران برتر استان کرمان 26 آذر ماه در دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد.


١٤:٣٠ - دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٨٢    /    تعداد نمایش : ٩٨٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروجاطلاعیه ها (بایگانی)