English | فارسی
,
 
university photo

اخبار

روابط عمومی

روابط عمومی: سیزدهمین کنفرانس آسیایی متخصصان شیمی کازمتیک در محل دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در حال برگزاری است.

نوشته شده توسط alizadeh در 1396/02/27 07:35:12

به گزارش روابط عمومی:  سیزدهمین کنفرانس آسیایی متخصصان شیمی کازمتیک با شعار «علم کازمتیک، چهره زیباتر، زندگی بهتر» با همکاری انجمن دانشمندان متخصص شیمی کازمتیک خاورمیانه و دانشگاه علوم پزشکی کرمان و دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در مرکز همایش های  دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته گشایش یافت.

این کنفرانس آسیایی با شرکت 30 مهمان خارجی و جمع کثیری از محققان پوست، پزشکان عمومی، داروسازان عمومی، کارشناسان داروسازی و رشته‌های علوم پایه مانند شیمی و ... از 25 تا 27 اردیبهشت ماه در حال برگزاریست.

محمدجواد آروین رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته، در آئین افتتاحیه این کنفرانس ضمن خیر مقدم به مهمانان مدعو با اشاره به پتانسیل های صنعتی وکشاورزی استان اظهار داشت:  سه دانشکده علوم وفناوری های نوین، دانشکده برق وکامپیوتر و دانشکده عمران در کنار پژوهشکده های علوم محیطی، فتونیک و مواد درجهت کمک به صنایع و رفع مشکلات واحدهای صنعتی و کشاورزی منطقه راه اندازی شده است.

وی عنوان کرد: پتانسیل های آموزشی وپژوهشی بسیار خوبی در این دانشگاه وجود دارد و در حال حاضر این دانشگاه در جمع ده دانشگاه صنعتی کشور قرار گرفته است.

در ادامه عباس پرداختی دبیر علمی سیزدهمین کنفرانس آسیایی متخصصان شیمی آرایشی درمانی در حاشیه آغاز به کار این کنفرانس اظهار داشت: سرفصل‌های این کنفرانس آسیایی نوآوری در لوازم کازمتیک، کازمتیک بالینی، کازمتیک سبز یا طبیعی است.

 

وی بیان داشت: در این کنفرانس از تولیدکنندگان محصولات باکیفیت آرایشی نیز دعوت شده که عمدتا تولید داخل و منطبق با علم روز و فناوری هستند.

پرداختی عنوان کرد: در این میان شرکت‌های تولید محصولات با سلول‌های بنیادی گیاهی موثر در رشد پوست و مو، محصولات نانوفناوری، بایوتیک در فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی و ...حضور دارند.

دبیر علمی سیزدهمین کنفرانس آسیایی متخصصان شیمی آرایشی درمانی گفت: ایران از بزرگترین مصرف کننده‌های محصولات آرایشی و بهداشتی است و سالانه 3 میلیارد دلار در این زمینه مصرف دارد که معادل 50 درصد این میزان هم از طریق قاچاق به آن اضافه می‌شود.

پرداختی افزود: امیدواریم با برگزاری این رویداد مهم بتوانیم جبوی روند قاچاق کالاها و محصولات آرایشی و بهداشتی را بگیریم و مصرف کننده‌های ایرانی از محصولات با بهترین مواد اولیه که در کشور تولید می‌شوند، استفاده کنند.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کرمان اظهار داشت: سیزدهمین کنفرانس آسیایی متخصصان شیمی کازمتیک با شرکت 30 مهمان از 14 کشور دنیا از جمله آلمان، ایتالیا، ژاپن و ... از  25 تا 27 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و امتیاز بازآموزشی برای آن در نظر گرفته است.

وی تصریح کرد: نخستین نمایشگاه معتبر مواد اولیه محصولات مراقبت شخصی و شوینده‌های خانگی «  HPCI  » در حاشیه این کنفرانس آسیایی سه روزه بر پا است.

 

 

صفحه در 0.24 ثانیه ایجاد شد.