چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه شماره 2 معاونت آموزشی دانشگاه:

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تشکر از اعضای محترم هیأت علمی و دانشجویان عزیز که با صبوری و مشارکت فعال خود زمینه استمرار برنامه‌های آموزشی دانشگاه را فراهم آورده‌اند، معاونت آموزشی موارد زیر اعلام می‌دارد:

۱. ارائه دروس نظری نیمسال جاری بر اساس تقویم آموزشی کماکان به صورت الکترونیکی ادامه خواهد یافت. با توجه به شرایط خاص بوجود آمده، آخرین روز تشکیل کلاس‌های نظری در این نیمسال با تمدید سه هفته نسبت به تقویم آموزشی قبلی، مورخ 99/4/18 و شروع امتحانات از تاریخ 21/‏۰۴/‏۹۹ خواهد بود. زمانبندی و چگونگی برگزاری و حضور دانشجویان برای شرکت در آزمون‌ها بر اساس نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا، متعاقباً اعلام خواهد شد.

۲. بر اساس بخشنامه معاونت آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارزیابی دروس در نیمسال جاری می‌تواند به شیوه غیر حضوری و با بهره گیری از روش‌های ترکیبی ارزیابی انجام پذیرد. لذا ارزیابی می‌تواند بصورت کتبی / شفاهی و آزمون‌های مستمر انجام پذیرد و نمره نهایی بر اساس فعالیت‌های طول ترم و امتحانات برگزار شده توسط استاد اعلام شود.

۳. دروس عملی و کارگاهی پس از اعلام رفع محدودیت‌ها بنابر اعلام مراجع رسمی بصورت فشرده در تابستان برگزار خواهد شد. زمان دقیق و نحوه انجام آن متعاقباً اطلاع رسانی می‌گردد.

4. امتحان جامع دانشجویان دکتری در تاریخ های 99/4/1 و 99/4/2 بصورت حضوری برگزار می‌شود.

 


٠٨:١٤ - يکشنبه ٤ خرداد ١٣٩٩    /    عدد : ٢١١٥    /    تعداد نمایش : ١٨٤٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج