چاپ        ارسال به دوست

شیوه نامه و تعهد نامه حضور دانشجویان در سراهای دانشجویی

شیوه نامه و تعهد نامه حضور دانشجویان در سراهای دانشجویی  (دانلود فایل word )

با توجه به شیوع ویروس کووید ۱۹ و شرایط فعلی جامعه، به منظور کاهش ظرفیت و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در سراهای دانشجویی، مجوز اسکان در سراهای دانشجویی صرفاً به دانشجویانی که لزوم حضور ایشان در دانشگاه به تایید حوزه آموزشی رسیده است، داده می شود. لذا قبل از اسکان در سراهای دانشجویی، لازم است تا دانشجو موارد ذیل را پذیرفته و مسئولیت انجام و رعایت آن‌ها را شخصاً برعهده گیرد.
1- دانشجویان متقاضی باید در سامانه خود اظهاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (salamat.gov.ir) ثبت نام (از طریق مرورگر chrome) و پس از تکمیل فرم مربوطه، نتیجه آن را امضا و به پزشک دانشگاه تحویل نمایند.
2- جهت رعایت پروتکل¬های بهداشتی و جلوگیری از ایجاد ازدحام، دانشجویان بایستی در زمان اعلام شده در سامانه جامع آموزش به دانشگاه مراجعه نمایند.
3- دانشجویان قبل از مراجعه به اداره امور دانشجویی، می بایست در روزها و ساعات اعلام شده به پزشک دانشگاه مراجعه و پس از معاینه و دریافت گواهی سلامت به اداره امور دانشجویی مراجعه نمایند.
4- فضاهای عمومی سراها نظیر نمازخانه، اتاق تلویزیون، اتاق مطالعه، سالن¬های ورزشی و... تعطیل بوده وامکان استفاده ازآن وجود نخواهد داشت.
5- تامین وسایل بهداشت فردی به عهده دانشجو است؛ لذا دانشجویان ارجمند ملزم به تهیه مواد و وسایل بهداشت فردی نظیر ماسک، دستکش، مواد ضد عفونی کننده، بالش، ملحفه و ... برای استفاده شخصی و همراه داشتن به هنگام ورود به سرا خواهند بود.
6- دانشجو ملزم به استفاده از اتاقی است که به وسیله سرپرست تعیین می‌گردد. ضمناً مسئولیت حفظ اموال و وسایل موجود در اتاق تحویل شده به عهده دانشجو خواهد بود. تغییر اتاق یا حضور در سایر اتاق‌ها و طبقات ممنوع می‌باشد.
7- تجمع در راهرو¬ها و اتاق ها در مدت حضور دانشجو در سراها ممنوع می¬باشد.
8- استفاده از ماسک در تمام مکان های دانشگاه الزامی است.
9- با توجه به حجم بالای متقاضیان خوابگاه و وجود محدودیت¬های موجود در اسکان، دانشجویان گرامی در بازه¬های زمانی دو ماهه اسکان داده می¬شوند و پس از سپری شدن این بازه بایستی خوابگاه را تخلیه نمایند.
10- به منظور پیشگیری از ابتلا به بیماری در مسافرت¬های بین شهری، امکان مراجعه به منزل تا پایان بازه زمانی حضور در دانشگاه وجود ندارد. 11- حضور و غیاب کلیه دانشجویان ساکن در سراها به صورت روزانه انجام خواهد شد؛ لذا توصیه می‌گردد که دانشجویان گرامی براساس مدت زمان حضور، تمامی وسایل و امکانات مورد نیاز خود را قبل از اسکان، تهیه و همراه داشته باشند.
12- بوفه دانشگاه با رعایت پروتکل¬های بهداشتی باز خواهد بود.
13- دانشجویان ساکن در سراها موظفند تا مطابق با برنامه اعلام شده هر دو هفته یکبار برای معاینه به پزشک دانشگاه مراجعه نمایند.
14- دانشجو متعهد می¬گردد در صورت مشاهده هرگونه علائم مشکوک به بیماری کرونا، سریعاً به سرپرست خوابگاه اطلاع دهد.
15- با توجه به شرایط موجود، امکان طبخ و سرو غذا در سالن غذاخوری دانشگاه وجود ندارد. مواد اولیه غذایی خشک و یا خام به صورت ماهانه توزیع می¬گردد؛ لذا توصیه می¬شود دانشجویان نسبت به تهیه وسایل اولیه طبخ و سرو غذای انفرادی اقدام نمایند.
16- پذیرش مهمان در سراها اکیداً ممنوع و تحت هیچ شرایطی پذیرفتنی نخواهد بود.


اینجانب ............................................................................. دانشجوی رشته ............................................................... به شماره دانشجویی ................................................................ موارد مذکور را دقیق مطالعه نموده و متعهد به اجرای آن‌ها خواهم بود. ضمناً اینجانب اعلام می‌دارد که هیچ گونه بیماری زمینه¬ای نداشته و با توجه به اینکه حضور اینجانب براساس درخواست شخصی بوده و با علم و اذعان به مخاطرات شیوع بیماری کرونا که ممکن است به علت سکونت در فضای خوابگاهی تشدید گردد، اعلام می‌نمایم کلیه مسئولیت¬های ناشی از این امر را به صورت کلی پذیرفته و چنانچه هر گونه بیماری یا مشکل دیگری در خصوص استفاده از محیط خوابگاه برای اینجانب به وجود آید، هیچگونه ادعایی در این زمینه از دانشگاه نخواهم داشت. همچنین متعهد می‌شوم در هر زمان و به هر دلیل که از سوی دانشگاه اعلام گردد نسبت به تخلیه خوابگاه اقدام نمایم.

نام و نام خانوادگی ............................................................. تاریخ ...................................... امضاء واثرانگشت .................................

 


١٧:٣٨ - چهارشنبه ٢ مهر ١٣٩٩    /    عدد : ٢٢٧٨    /    تعداد نمایش : ١١٤٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج

اطلاعیه ها (بایگانی)