چاپ        ارسال به دوست

دکتر آروین رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در آئین تجلیل از دانش‌آموختگان دانشگاه تأکید کرد:

لازمه موفقیت در هر کاری دو عامل هوش بالقوه و پشتکار می‌باشد

به گزارش روابط عمومی، آئین تجلیل از دانش‌آموختگان دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با حضور هیئت‌رئیسه دانشگاه و دانش‌آموختگان به همراه خانواده آن‌ها بعدازظهر روز دوشنبه 14 بهمن در مرکز همایش‌های دانشگاه برگزار شد

دکتر آروین رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در ابتدای سخنش ضمن عرض تبریک و خیرمقدم به دانش‌آموختگان و خانواده‌های آن‌ها خطاب به ایشان گفت: همواره در این دانشگاه سعی شده برای دانشجویان شرایطی فراهم شود تا در محیطی مناسب با امکانات رفاهی و معیشتی مطلوب دوران تحصیلی را طی نمایند و دغدغه‌ای جزء درس خواندن نداشته باشند.

دکتر آروین تجربیات تحلیلی دانش‌آموختگان را در ارتقاء کیفی سطح تحصیل و معیشت دانشجویانی که در آینده وارد دانشگاه خواهند شد را حائز اهمیت دانست.

رئیس دانشگاه در پاسخ به این سؤال که بعد از فارغ‌التحصیلی چه باید کرد: اظهار داشت: با توجه به شرایط فعلی جامعه، وابستگی به دستگاه‌های دولتی به‌تنهایی برای موفقیت در کسب‌وکار صحیح نمی‌باشد.

وی در ادامه افزود: لازمه موفقیت در هر کاری دو عامل هوش و استعداد بالقوه و پشتکار می‌باشد؛ و تأکید کرد: دانش‌آموختگان این دانشگاه با داشتن این دو ابزار می‌توانند به‌راحتی در هر زمینه‌ای که بخواهند فعالیت کنند و موفق شوند.

دکتر آروین در پایان سخنانش ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی برای فارغ‌التحصیلان به آنان توصیه کرد که ارتباط خود را با دانشگاه قطع نکنند و همچنین اعلام کرد: برنامه‌ریزی جهت برگزاری گردهمایی دانش‌آموختگان به‌منظور ارتباط مستمر فارغ‌التحصیلان با دانشگاه در دستور کار قرارگرفته است.

قرائت سوگندنامه، پخش کلیپ تصاویر دوران دانشجویی و بیان خاطرات آن دوران از برنامه‌های اجراشده در این آئین بود.

در پایان مراسم با اهداء لوح از دانش‌آموختگان دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته تجلیل شد.

 


٠٩:٣٢ - سه شنبه ١٥ بهمن ١٣٩٨    /    عدد : ٢٠٠٥    /    تعداد نمایش : ٢٢٢٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
اطلاعیه ها (بایگانی)
رویدادهای آینده (ادامه...)