چاپ        ارسال به دوست

رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان خبرداد؛

موفقیت بزرگ شرکت"تردد راهنما" کرمان در نمایشگاه صنایع کوچک ایران

رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان گفت: شرکت "تردد راهنما" مستقر در پارک علم و فناوری استان کرمان جزو شرکتهای برتر نمایشگاه صنایع کوچک ایران انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه به نقل از روابط عمومی  پارک علم و فناوری استان کرمان دکتر مسعود ترکزاده ماهانی با اعلام این خبر افزود: شرکت تردد راهنما در حوزه صنعت هوشمند سازی حمل و نقل و ترافیک در نمایشگاه صنایع کوچک ایران شرکت کرد و از بین هزار و 400 واحد صنعتی بعنوان واحد نمونه صنعتی برتر انتخاب گردید.

دکترترکزاده ماهانی هدف از برگزاری این نمایشگاه را تقویت ارتباطات بین بنگاهی و به نمایش گذاشتن توان و اهمیت نقش صنایع کوچک و متوسط در اقتصاد کشور عنوان کرد و توسط سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران برگزار شد.

رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان هماهنگی پیاده سازی برنامه های توسعه صنایع کوچک و متوسط میان دستگاه های دولتی و غیردولتی که با صنایع کوچک  در ارتباط هستند را از دیگر اهداف نمایشگاه یادشده برشمرد.

برپایه این گزارش مراسم تجلیل از شرکت های برتر باحضور مقامات ارشد دستگاه های اجرایی کشور، وزیر صنعت معدن و تجارت، رئیس مجلس شورای اسلامی، نمایندگان سایر دستگاه های دولتی و اتاق های بازرگانی صنعت معدن و کشاورزی کشور هیئت های تجاری خارج از کشور، سفرا و نمایندگان کشورهای خارجی مقیم ایران برگزارشد.

 مهندس مجید نورانی مدیرعامل شرکت تردد راهنما درباره فعایت های این شرکت گفت: تجهیزات ترافیکی و سیستم های هوشمند کنترل ترافیک بازه گسترده ای را به خود اختصاص می دهند و شرکت مهندسی تردد راهنما در بیشتر این موارد با استفاده از توان و نیروی متخصصین بومی خود توانسته با انجام تحقیقات، این محصولات را به صورت بومی تولید کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته، هر ساله سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران روز حمایت از صنایع کوچک ۲۱ مرداد ماه را گرامی می دارد.

برای این منظور با برگزاری همایش صنایع کوچک و با هدف نمایش توانمندی ها و ظرفیت های شرکت های کوچک و متوسط کشور در بخش خدمات و محصول ونیز آشناسازی دستگاه های دولتی و غیردولتی با مفهوم ، کارکرد و نقش صنایع کوچک و متوسط در اقتصاد کشور اقدامات لازم را به عمل می آورد.

در سال جاری در کنار این همایش اولین نمایشگاه صنایع کوچک ایران با هدف تسهیل فرصت های زنجیره تامین بازار از طریق نمایش محصولات و خدمات نشست های تجاری رودررو، تبادل اطلاعات ایده ها و فناوری ، نوآوری و بین المللی سازی نیز برگزار خواهد شد.

نمایشگاه صنایع کوچک ایران رویدادی است درسطحی بسیار گسترده از شرکت‌های مختلف در بخش‌های مختلف صنعتی خدمات و محصولات و دربرگیرنده بخش های اصلی مانند صنایع غذایی و فرآوری قطعات خودرو پتروشیمی و شیمیایی پلاستیک الکترونیک و لوازم خانگی تجهیزات پزشکی و بهداشتی نساجی و پوشاک چرم ونیز ماشین آلات می باشد.

این نمایشگاه در رسته خود از اجتماعات بی نظیر صنعتی است که با هدف ایجاد فرصت برای دیدارهای رودرروی تجاری در قالب های مشارکت سرمایه گذاری مشترک انتقال دانش و فناوری پیمانکاری فرعی و غیره است.

لذا با در نظر گرفتن شبکه ای بسیار قوی میان این سازمان و شرکت های تابعه برگزاری این نمایشگاه به شرکت شهرک های صنعتی استان تهران و با همکاری سایر شرکتهای استانی در کشور واگذار و تفویض شده است تا با به اشتراک گذاشتن فرصت پیشرو برای تک تک شرکت های کوچک و متوسط کشور و نیز شرکای خارجی آنها این رویداد را مدیریت و اجرا نمایند بنابراین حضور در این رویداد به معنی فرصتی برای دیدار با نمونه ای از توانمندی های متنوع و با کیفیت این قبیل صنایع از سراسر کشور است.

اولین نمایشگاه صنایع کوچک ایران 21 تا 23 مرداد ماه امسال در مصلی تهران برگزار شد.

 


٠٧:٥٤ - سه شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٧٤٣    /    تعداد نمایش : ٤١٦١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج

اطلاعیه ها (بایگانی)
رویدادهای آینده (ادامه...)