طی ابلاغی از سوی رئیس دانشگاه صورت پذیرفت؛
انتصاب دكتر حكيمه علومي به سمت "سرپرست مديريت امور پژوهشي و فناوري" پژوهشگاه
رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته طی ابلاغی دكتر حكيمه علومي را به سمت" سرپرست مديريت امور پژوهشي و فناوري" پژوهشگاه منصوب کرد
 چهارشنبه ٢٦ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک مشاور رئیس دانشگاه در امور زنان و خانواده دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به مناسبت فرارسیدن اول ذیقعده میلاد حضرت معصومه(س) و آغاز دهه کرامت
مشاور رئیس دانشگاه در امور زنان و خانواده دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته/ در پیامی فرارسیدن اول ذیقعده میلاد حضرت معصومه(س) و آغاز دهه کرامت را تبریک گفت.
 شنبه ٢٢ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
تفاهم نامه همکاری دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با اداره کل استاندارد استان کرمان مبادله شد.
طی نشستی به منظور گسترش و تعمیق همکاری های مشترک دانشگاه با نهادها و سازمان های بخش های اجرایی استان کرمان، تفاهم نامه همکاری دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با اداره کل استاندارد استان کرمان مبادله گردید.
 شنبه ١٥ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر محمد رضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و عضو هیات امنای دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته خواستار جداسازی پارک علم و فناوری از دانشگاه شد.
طبق اعلام منابع موثق، دکتر محمد رضا پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و عضو هیات امنای دانشگاه و تعدادی از اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان با ارسال نامه ای خطاب به دکتر رحیمی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم و عضو شورای گسترش آموزش عالی، خواستار جداسازی پارک علم و فناوری از دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته شدند.
 چهارشنبه ١٢ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر حسین محبی رئیس دانشگاه؛ در جلسه پرسش و پاسخ با حضور اعضای هیأت علمی و هیأت رئیسه اعلام کرد:
امضای 20 تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با حوزه صنعت و معدن استان کرمان
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دومین جلسه پرسش و پاسخ با اعضای هیأت ‌علمی و هیأت رئیسه دانشگاه در سال تحصیلی 1400-1399، ساعت 19 روز شنبه هشتم خردادماه به‌صورت برخط برگزار شد
 يکشنبه ٩ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای شناخت توانمندی‌های متقابل و گسترش و تعمیق همکاری‌های مشترک؛
نشست تخصصی با حضور مدیران تحقیقات حوزه‌های مختلف صنایع مس سرچشمه برگزار شد
نشست تخصصی با حضور مدیران تحقیقات حوزه‌های مختلف صنایع مس سرچشمه، مدیران حوزه ستادی پژوهش و روسای دانشکده‌ها و پژوهشکده‌های دانشگاه در محل مرکز همایش‌های دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزار شد.
 شنبه ٨ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون دانشجویی و فرهنگی، در دومين نشست مجازي اساتيد مشاور تاکید کرد؛
هم‌افزایی علمی در بستر فعالیت‌های انجمن‌های علمی دانشجوئی موجب ارتقا توان و کارآمدی دانشجویان می‌شود
در دومین نشست مجازی معاون دانشجوئی و فرهنگی با اساتید مشاور انجمن‌های علمی دانشجویی بر پویایی انجمن‌های علمی دانشجوئی به‌عنوان یکی از ظرفیت‌های مهم در ارتقا سطح فعالیت علمی و مهارت افزایی دانشگاه تأکید شد.
 شنبه ٨ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته؛
دومین نشست هم‌اندیشی دانشجویان در سال تحصیلی 1400-1399 به‌صورت برخط برگزار شد
دومین جلسه نشست هم‌اندیشی دانشجویان در سال تحصیلی1400-1399، با حضور رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و همراهی معاون آموزشی و پژوهشی و معاون دانشجویی و فرهنگی عصر شنبه 400/03/01 ساعت 20:30-18:30 به‌صورت برخط برگزار شد.
 دوشنبه ٣ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای گسترش و تعمیق همکاری‌های مشترک؛
تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان مبادله گردید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه و به نقل از دفتر کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته، در آئین تبادل تفاهم‌نامه همکاری مذکور با حضور مهندس سید باقر نورالدینی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان به همراه گروه تحقیقاتی اجرایی شرکت و هیات‌رئیسه و جمعی از اعضا هیأتعلمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در محل مرکز همایش‌های این دانشگاه، برگزار شد،
 چهارشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس پارک علم و فناوری از راه‌اندازی ساختمان شماره 2 مرکز رشد در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته خبر داد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: بر اساس مجوز هیأت‌رئیسه دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته ساختمان شماره 2 مرکز رشد، در دانشگاه راه‌اندازی شد.
 سه شنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>