چاپ        ارسال به دوست

امضا تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و شهرداری کرمان

تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با شهرداری کرمان امضا شد.

این تفاهم‌نامه در کرمان به امضای دکتر محمدجواد آروین رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و مهندس مهران عالم زاده شهردارکرمان، رسید.

دکتر باقرزاده، مدیر گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه در گفتگو با روابط عمومی گفت: این تفاهم‌نامه در راستای همکاری‌های آموزشی، تحقیقاتی و فناوری میان دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و شهرداری کرمان،به‌منظور فراهم نمودن همکاری‌های سازنده پژوهشی و نیازهای پژوهشی و مطالعاتی شهرداری کرمان، باهدف توسعه فن آورانه و فراگیر، همچنین بهره‌گیری از مشارکت فعال استادان و محققان درزمینه علم و فناوری، فی‌مابین منعقدشده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، تعریف و اجرای پروژه‌های تحقیقاتی و مطالعاتی موردنیاز شهرداری کرمان و

همچنین برگزاری و پشتیبانی همایش‌ها، سمینارها، گردهمایی‌ها، کارگاه آموزشی و دوره‌های علمی تخصصی با استفاده از ظرفیت‌های آموزشی و اسناد و مدارک علمی و کتابخانه‌ای از مفاد تفاهم‌نامه یادشده است.

ارائه مشاوره، نظارت و شرکت اعضای هیئت‌علمی دانشگاه در کمیته‌های شورای پژوهشی شهرداری، ایجاد دفتر تحقیق و توسعه (R&D) مشترک وحمایت از پایان‌نامه‌ها و رساله‌های تکمیلی متناسب با اولویت‌های پژوهشی شهرداری و همچنین همکاری در انتشار مجله، کتاب و مقاله و منابع موردنیاز با اهداف مشترک از مفاد دیگر تفاهم‌نامه عنوان‌شده است.

در این تفاهم‌نامه، ایجاد تسهیلات لازم جهت راه‌اندازی و استقرار شرکت‌های دانش‌بنیان و مراکز رشد و هسته‌های پژوهشی و داوری و نظارت بر طرح‌های پژوهشی، استارتاپ‌ها و خدمات مشاوره و پژوهشی شهرداری از جمله مفاد، در زمینه فناوری عنوان شده است.


٠٨:٥٤ - يکشنبه ١١ اسفند ١٣٩٨    /    عدد : ٢٠٤١    /    تعداد نمایش : ٩٩٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج