چاپ        ارسال به دوست

انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی وفناوری پیشرفته با اداره کل تعاون روستایی شهرستان کرمان

در راستای ایجاد زمینه لازم برای گسترش همکاری های مشترک در زمینه کشاورزی و منابع طبیعی؛ تفاهم نامه همکاری دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی وفناوری پیشرفته با اداره کل تعاون روستایی شهرستان کرمان منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه و به نقل از دکتر سیوندی پور سرپرست دفتر کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه، به منظور ایجاد زمینه لازم برای ارتقاء وگسترش همکاری های مشترک در زمینه کشاورزی و منابع طبیعی؛ نشستی با حضور رئیس اداره تعاون روستایی استان کرمان، و مدیران عامل اتحادیه های تعاونی روستایی استان، اتحادیه دامداران استان کرمان، اتحادیه نظارت و هماهنگی استان و مدیران بخش های مختلف اداره تعاون روستایی، هیات رئیسه دانشگاه، مدیران پژوهشکده علوم محیطی و برخی دیگر از اعضای هیات علمی در محل مرکز همایش‌های این دانشگاه برگزار شد.

به گفته دکتر سیوندی در این نشست پیرامون نحوه همکاری و راه‌های گسترش همکاری‌ها در زمینه‌‌های مختلف ازجمله تحقیقات مشترک در زمینه کشاورزی هسته ای، اشتغال فارغ التحصیلان،استفاده از امکانات تعاون روستایی در شهرستان های استان، استفاده از امکانات آزمایشگاهی و توان علمی اعضا هیات علمی در موارد مورد نیاز اداره تعاون روستایی و اتحادیه های مرتبط گفت‌وگو و تبادل‌نظر صورت پذیرفت.

وی مهم‌ترین دستاوردهای این جلسه را حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی با موضوعات مرتبط، برگزاری نشست های علمی مشترک ، جذب فارغ التحصیلان رشته های کشاورزی دانشگاه در تعاونی های تخصصی و ایجاد زمینه لازم جهت حضور اعضای هیات علمی در قالب فرصت مطالعاتی در صنعت برشمرد.

در پایان نشست،  تفاهم نامه همکاری مشترک توسط دکتر محبی رئیس دانشگاه و مهندس رئیسی رئیس اداره تعاون روستایی امضاء و مبادله گردید.

در حاشیه این نشست مهندس رئیسی و هیأت همراه از بخش‌های مختلف دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته از جمله مجموعه آزمایشگاه‌های پژوهشکده علوم محیطی و مرکز همایش‌ها بازدید کردند.

 


١٨:٢٠ - شنبه ٢٩ خرداد ١٤٠٠    /    عدد : ٢٦٥٦    /    تعداد نمایش : ٦٦٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج