چاپ        ارسال به دوست

تفاهم نامه همکاری دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با مرکز تحقیقات وآموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان مبادله شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه در نشستی با حضور دکتر نقوی رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان به همراه معاونین مرکز و هیأت رئیسه دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و روسای پژوهشکده‌های علوم محیطی و انرژی تفاهم‌نامه همکاری مبادله شد.

دکتر سیوندی پور رئیس گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه اظهار داشت: در این نشست، راه‌های گسترش همکاری‌ها در زمینه مدیریت منابع آب، استفاده از انرژی‌های نو و تجدید پذیر در حوزه کشاورزی، کنترل آفات و بیماری‌ها، استفاده از علوم سنجش از راه دور در ارزیابی اراضی کشاورزی استان، بررسی وضعیت تنش‌های محیطی ازجمله خشکی و شوری و تأثیر آن بر وضعیت کشاورزی استان، موردبحث و تبادل‌نظر قرار گرفت.

وی مهم‌ترین دستاوردهای این جلسه را عقد تفاهم‌نامه مشترک، تصمیم بر برگزاری نشست‌های علمی مشترک، تأکید بر تشکیل کارگروه‌های تخصصی، انتقال تجربیات و نیازهای مرکز به دانشگاه و بالعکس و همکاری در زمینه‌های مختلف علوم کشاورزی و منابع طبیعی عنوان کرد.

در پایان نشست،  مدیران مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان، از بخش‌های مختلف دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته ازجمله مجموعه آزمایشگاه‌ها، گلخانه‌های تحقیقاتی دانشگاه و مزارع تحقیقاتی بازدید به عمل آوردند.

 


١٢:٣٣ - سه شنبه ١ تير ١٤٠٠    /    عدد : ٢٦٦٤    /    تعداد نمایش : ٧١٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج