چاپ        ارسال به دوست

رئیس پارک علم و فناوری کرمان در دیدار مشاوران امور زنان و خانواده دانشگاه‌ها خبر داد:

نمایشگاه دستاوردهای زنان فناور استان کرمان در دهه فجر برپا می شود

رئیس پارک علم و فناوری کرمان در دیدار مشاوران امور زنان و خانواده دانشگاه‌ها از برگزاری نمایشگاهی در تاریخ هجدهم لغایت بیست و دوم بهمن ويژه رونمایی از دستاوردهای زنان فناور استان در مرکز تجاری‌سازی و نمایشگاه دائمی پارک علم و فناوری کرمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمان دکتر فرشید کی نیا رئیس پارک علم و فناوری کرمان به منظور برپایی نمایشگاهی در ایام‌الله دهه فجر و رونمایی از دستاوردهای واحدهای فناور بانوان، شنبه هشتم بهمن ۱۴۰۱ میزبان مشاوران امور زنان و خانواده روسای  دانشگاه‌های استان کرمان بود.

در این دیدار رئیس پارک علم و فناوری کرمان گفت: ما در پارک علم و فناوری کرمان زمینه و بستر بروز خلاقیت و تجاری شدن ایده‌های بانوان را فراهم کرده و به دنبال حمایت از این ایده‌ها تا رسیدن به مرحله تجاری‌سازی و فروش انبوه ایستاده‌ایم.

دکتر کی‌نیا افزود: مرکز توانمندسازی بانوان پارک علم و فناوری کرمان با هدف آموزش و ترویج فرهنگ کارآفرینی و کسب و کار بانوان آماده جهت‌دهی و راهنمایی بانوان، مشاوران امور زنان دستگاه‌های اجرایی و خصوصی است.

وی خاطرنشان کرد: استان کرمان در حوزه گردشگری و صنایع فرهنگی نظیر شیرینی‌پزی، قالی‌بافی، پته‌دوزی و.. هنرمندان، خلاقان و صاحبان ایده زیادی را در خود گنجانیده است، که هر کدام از آن‌ها می‌توانند با مهارت‌‌افزایی توسط پارک علم و فناوری کرمان موجب تولید، اشتغال‌زایی و شکوفایی اقتصادی استان شوند.

رئیس پارک علم و فناوری کرمان با گرامی‌داشت ایام‌الله دهه فجر، از برگزاری نمایشگاهی در تاریخ هجدهم لغایت بیست و دوم بهمن ويژه رونمایی از دستاوردهای بانوان فناور استان در مرکز تجاری‌سازی و نمایشگاه دائمی پارک علم و فناوری کرمان خبر داد.

در ادامه دکتر مسعود رضایی‌زاده، معاون فناوری پارک علم و فناوری کرمان از شیوه‌نامه‌های انتخاب فناور برتر بانوان، ارائه برخی برنامه‌ها نظیر کارگاه‌های مهارت‌افزایی، دوره‌های تخصصی کسب و کار و آشنایی با کارآفرینان برتر بانو در استان کرمان گفت.

معاون پارک هم‌چنین به معرفی شرکت‌های خلاق و نحوه حمایت پارک علم و فناوری کرمان از آن‌ها پرداخت.

شایان ذکر است که در این جلسه، مهندس شمسی، معاون پارک علم و فناوری کرمان، کارشناس دفتر امور بانوان استانداری و مشاوران امور بانوان دانشگاه‌های آزاد اسلامی، پیام‌نور، علوم پزشکی، جیرفت و شرکت شهرک‌های صنعتی حضور فعالی داشتند.

 


٠٩:١٥ - يکشنبه ٩ بهمن ١٤٠١    /    عدد : ٣٧٠٧    /    تعداد نمایش : ٤٢٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج