چاپ        ارسال به دوست

آمادگي دانشگاهيان دانشگاه تحصيلات تكميلي صنعتي و فناوري پيشرفته براي وداع، تشييع و تدفين شهيد گمنام

دانشگاهيان دانشگاه تحصيلات تكميلي صنعتي و فناوري پيشرفته براي وداع، تشييع و تدفين پيكر مطهر شهيد گمنام  و تجديد بيعت با آرمان‌هاي امام و انقلاب لحظه شماري مي‌كنند.

 به گزارش روابط عمومي دانشگاه  با توجه به برگزاري مراسم وداع، تشييع و تدفين شهيد گمنام در دانشگاه تحصيلات تكميلي صنعتي و فناوري پيشرفته، دانشگاهيان و مردم شهرماهان، كرمان و شهرها و روستاهاي همجوار دانشگاه  خود را براي وداع و تشييع و تدفين شهيد گمنام و تجديد بيعت با آرمان‌هاي امام راحل (ره) و انقلاب اسلامي آماده كرده‌اند.

بر پايه اين گزارش روزانه ضمن برگزاري جلسات ستاد برگزاري مراسم وداع، تشييع و تدفين شهيد گمنام در دانشگاه آخرين مراحل آماده سازي گلزار شهيد گمنام و سالن هاي محل برگزاري آئين هاي وداع و ساير مراسم در حال انجام است.

بسيج دانشجويي نيز با برپايي نمايشگاه فاطميه در جوار گلزار شهيد گمنام فضاي معنوي و فاطمي را در دانشگاه تحصيلات تكميلي و صنعتي پيشرفته ايجاد كرده است.

در جاي جاي دانشگاه در همه واحدها و دفاتر همه در تكاپو و تلاش داوطلبانه و خودجوش هستند تا به شايستگي  پيكر مطهر و بهشتي شهيد گمنام را تشييع و تدفين كنند.

اين روزها پخش مداحي و نوحه ها حال و هواي خاصي به دانشگاه بخشيده و خاطرات سال هاي دفاع مقدس را زنده كرده است و هر كس هر كاري از دستش برمي آيد خالصانه انجام مي دهد.

دكتر حسين محبي رئيس دانشگاه تحصيلات تكميلي صنعتي و فناوري پيشرفته با صدور پيامي با اشاره به اينكه  در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) دانشگاه ميزبان شميم حضور بهشتي شهيد گمنام است از اقشار مختلف مردم بويژه دانشگاهيان دعوت كرد  با حضور حماسي در مراسم وداع، تشييع و تدفين شهيد گمنام با آرمان هاي شهداء تجديد پيمان كنند.

وي تاكيد كرده است: همه با هم  سه شنبه ششم دي ماه و در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، شهيد گمنام اين ستاره‌ پر فروغ را بر دوش خواهيم كشيد و پيمان دوباره با آرمانهاي مقدس شهيدان و امام شهداء خواهيم بست.

در همين زمينه دكتر روح اله فدائي نژاد معاون دانشجويي و فرهنگي تشييع و تدفين شهيد گمنام را مايه عزت و بركت دانشگاه برشمرد و بر حضور حماسي دانشجويان، كاركنان و اعضاي هيات علمي در مراسم تصريح كرد.

دكتر امين باقي زاده معاون اداري و مالي دانشگاه كه همه امكانات دانشگاه را براي برگزاري باشكوه مراسم وداع، تشييع و تدفين شهيد گمنام بسيج كرده است همكاري و فعاليت دانشگاهيان را براي برگزاري عزتمندانه اين مراسم جهادي و صادقانه توصيف كرد.

وي از حضور شهيد گمنام در دانشگاه به عنوان رويدادي تاريخي ياد كرد و گفت: دانشگاهيان و اقشار مختلف مردم با حضور پرشور خود حماسه اي ماندگار خلق خواهند كرد.

دكتر محبي رئيس دانشگاه و معاونان دانشگاه از همكاري بنياد حفظ آثار و ارزش هاي دفاع مقدس استان كرمان، امام جمعه، فرمانده سپاه، بخشدار، شهردار، شوراي شهر، مديريت آموزش و پرروش و ساير دستگاه ها و نهادهاي بخش ماهان و همه كساني كه در برگزاري مراسم وداع، تشييع و تدفين شهيد گمنام با دانشگاه همكاري مي كنند تقدير و تشكر كرد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه تحصيلات تكميلي صنعتي و فناوري پيشرفته آئين وداع با شهيد گمنام دوشنبه پنجم دي ماه از ساعت ۹ صبح با حضور دانشگاهيان و دانش آموزان ماهان و جمعي از خانواده معزز شهداء در سالن شهيد حاج قاسم سليماني در اين دانشگاه برگزار مي شود.

همچنين مراسم تشييع پيكر مطهر شهيد گمنام از ساعت ۸وسي دقيقه صبح سه شنبه ششم دي ماه همزمان با  شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، از شهر ماهان به سمت دانشگاه تحصيلات تكميلي صنعتي و فناوري پيشرفته (انتهاي بزرگراه هفت باغ علوي) برگزار و پيكر مطهر شهيد گمنام در گلزار شهيد گمنام دانشگاه به خاك سپرده مي شود.

آئين عبادي و سياسي نماز جمعه اين هفته ماهان نيز جمعه ۹ دي ماه در دانشگاه تحصيلات تكميلي صنعتي و فناوري پيشرفته برگزار مي گردد.

 


١٩:٤٨ - يکشنبه ٤ دی ١٤٠١    /    عدد : ٣٦١٠    /    تعداد نمایش : ٨٣٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج