چاپ        ارسال به دوست

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته انجام شد؛

بازدید دانشجویان از موزه دفاع مقدس کرمان

در پنجمین روز از هفته دفاع مقدس، جمعی از دانشجویان دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته از موزه دفاع مقدس کرمان بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی و به نقل از کامبیز مسلمی رئیس اداره امور فرهنگی دانشگاه، بعدازظهر چهارشنبه 4 مهر 1397 جمعی از دانشجویان به همت بسیج دانشجویی از موزه دفاع مقدس کرمان در بلوار شهید عباس پور بازدید کردند.

برپایه این گزارش در ابتدای این بازدید، دانشجویان بر مزار شهدای گمنام، حاضر و به روح پرفتوح آنها فاتحه نثار و با آرمان های شهدا تجدید پیمان و سپس دانشجویان از بخش های مختلف موزه دفاع مقدس کرمان بازدید نمودند.
در این بازدید راهنمایان موزه درخصوص معماری ساختمان اصلی و سر در ورودی موزه که وجود 8 ستون به واسطه 8 سال دفاع مقدس در آن به چشم می‌خورد، توضیحاتی دادند.
همچنین دانشجویان با هفت تالار عبرت، بصیرت، نور، شقایق، پیروزی، شهدا و آزادی که هر یک به عنوان بخشی از تاریخ و نشان¬دهنده پیروزی¬ها، فداکاری¬ها و پایداری رزمندگان اسلام بود، آشنا شدند.
بازدید از ادوات و اسلحه های جنگی و سنگرها و محیط های عملیاتی شبیه سازی شده در محوطه باغ موزه دفاع مقدس از دیگر برنامه های دانشجویان بود.

در این بازدید راویان موزه دفاع مقدس در بخش‌های مختلف ضمن بیان مطالب مرتبط با دوران دفاع مقدس پاسخگوی پرسش‌های دانشجویان بازدیدکننده بودند.

 


٠٧:٤٩ - يکشنبه ٨ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ٨٤٧    /    تعداد نمایش : ٢٥٤٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج

اطلاعیه ها (بایگانی)
رویدادهای آینده (ادامه...)