چاپ        ارسال به دوست

با حضور رئیس پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و عوم محیطی؛

نشست هم اندیشی کارشناسان آزمایشگاه‌های دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزار شد.

کارشناسان آزمایشگاه‌های دانشگاه در نشستی با حضور دکتر باقی زاده رئیس پژوهشگاه، معاون پژوهشی و سرپرست مدیریت امور پژوهشی پژوهشگاه، به منظور ارتقا روند اجرائی امورآزمایشگاه‌های دانشگاه و بررسی مسائل و مشکلات موجود به بحث و تبادل نظر پرداختند.

دکتر باقی زاده با اشاره به اینکه ارائه نظرات و پیشنهادات کارشناسان آزمایشگاه ها در راستای ارتقاء سطح کیفی آزمایشگاه‌ها بسیار مؤثر می‌باشد؛ بر استفاده از حداکثر ظرفیت آزمایشگاهی و دستگاه‌های موجود مجموعه در جهت بهبود خدمات آزمایشگاهی و حفاظت و مراقبت از دستگاه های موجود و به روز بودن سیستم های آزمایشگاهی در آزمایشگاه ها وکارگاه های دانشگاه تاکید کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه از دیگر اهداف دانشگاه افزایش درآمدهای اختصاصی دانشگاه از طریق ارائه خدمات آزمایشگاهی و کارگاهی به سایر دستگاه‌ها و سازمان‌های استان و کشور می‌باشد؛ خاطر نشان کرد: بایستی حداکثر تعامل با سازمان های خارج از دانشگاه در جهت ارائه خدمت و ایجاد درآمد اختصاصی مبتنی بر قوانین و تعرفه های دانشگاهی صورت گیرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، تجهیز و بروز رسانی آزمایشگاه‌ها، تشکیل کمیته ایمنی، بهداشت و محیط‌زیست، اعطای حق کارانه (پرکیس)، سختی کار و شرکت کارشناسان در دوره‌های آموزشی تخصصی ازجمله مشکلات و مسائلی بود که توسط کارشناسان آزمایشگاه‌ها در این نشست مطرح شد.

در پایان به‌منظور تجلیل از خدمات کارشناسان آزمایشگاه‌ها با اهدای لوح و هدایا، از نامبردگان تقدیربه عمل آمد.

 

 


٢٢:٥١ - سه شنبه ٨ تير ١٤٠٠    /    عدد : ٢٦٧٦    /    تعداد نمایش : ١١٨٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج