چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت گرامیداشت روز شهدا صورت پذیرفت؛

دیدار با خانواده شهید مدافع امنیت

به مناسبت گرامیداشت روز شهدا و با هدف گرامیداشت رشادت ها و دلاورمردی های شهدا، معاون اداری و مالی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به همراه معاون دانشجویی و فرهنگی و مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه با حضور در منزل شهید مدافع امنیت «سردار مهدی توسنگ« با خانواده این شهید والامقام دیدار و گفتگو کردند.

دراین دیدار دکتر کی نیا معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره  فداکاری ها و رشادت های شهدا عنوان کرد: جامعه و نسل فعلی و آینده ما، نیازمند فرهنگ ایثار و شهادت است

وی افزود:: در این راستا قصد داریم؛ ترتیبی اتخاذ شود تا از سال آینده، با برطرف شدن محدودیت های کرونایی بتوانیم، جلساتی را با حضورخانواده شهدا و دانشجویان در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزار کنیم. و خاطر نشان کرد: این اقدام درالگو پذیری دانشجویان از شهدا برای شناختن مسیر زندگی اسلامی نقش موثری خواهد داشت.

در ادامه دکتر فدایی نژآد معاون اداری و مالی دانشگاه، با تأکید بر تکریم و تجلیل از خانواده معظم شهدا بیان کرد: امروز امنیت، آسایش و عزت و اقتدار کشورمان در عرصه های مختلف و جایگاهی که داریم به ثمره خون شهدا است و شهدا برکت و افتخار ملت ما هستند.

در این دیدار خانواده شهید توسنگ به بیان خاطراتی از شهید عزیز خود پرداختند. در پایان از ایثار و استقامت و شکیبایی این خانواده معزز و بزرگوار تجلیل شد.

گفتنی است، سردار شهید مهدی توسنگ متولد اردیبهشت ماه 1354، فرمانده قرارگاه عملیاتی ابوذر ناجا، عصر روز 25 آبان ماه 1400 در جریان پایش منطقه کویری دشت سمسور استان کرمان در درگیری با سوداگران مرگ در مرز بین شهرستان ریگان و سیستان و بلوچستان، به همراه استوار یکم احسان شیرخانی و سرباز وظیفه امیرحسین خدادادی به درجه رفیع شهادت نائل گردید و آسمانی شد.

روحش شاد و یادش گرامی.....


١٠:١٨ - چهارشنبه ٢٥ اسفند ١٤٠٠    /    عدد : ٣١٢٦    /    تعداد نمایش : ١٦٥٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج