چاپ        ارسال به دوست

در زمینه پره های هوشمند توربین بادی و بهینه سازی سیستم های انرژی تجدید پذیر ترکیبیِ

عضو هیات علمی دانشگاه "ابردین اسکاتلند" در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان سخنرانی کرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر علیرضا ماهری عضو هیات علمی دانشگاه ابردین اسکاتلند University of Aberdeen  در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان سخنرانی کرد.

سخنرانی دکتر ماهری با عنوان " پره های هوشمند توربین بادی و بهینه سازی سیستم های انرژی تجدید پذیر ترکیبی" در سالن شماره 27 مرکز همایش های دانشگاه ارائه شد.

به کارگیری پره های هوشمند برای توربین بادی و بهینه سازی در سیستم های ترکیبی مبتنی بر انرژی های تجدیپذیر با استفاده از بهینه سازی چند هدفه از مهم ترین بخش های سخنرانی دکتر ماهری بود.

پیش از سخنرانی دکتر علیرضا ماهری، دکتر روح الله فدائی نژاد مدیر گروه قدرت و کنترل دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر به معرفی زمینه های پژوهشی و مقالات دکتر ماهری پرداخت.

به گفته دکتر فدائی تا کنون 90 مقاله از دکتر علیرضا ماهری در ژورنال های معتبر منتشر و یا در کنفرانس های علمی ارائه شده است.

در پایان سخنرانی دکترماهری به سوالات حاضران پاسخ داد.

 

 


١٣:١٩ - يکشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ٤٦٠    /    تعداد نمایش : ٦٧٧٥


کاربر مهمان
1397/02/03 11:59
0
0
با تشکر از روابط عمومی دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان شایسته است روابط عومی این دانشگاه با توجه به رشد علمی و جایگاه علمی این دانشگاه و قرار گرفتن در بین 10 دانشگاه صنعتی کشور ،این مرکز هم از رویه دیگر مراکز علمی کشور پیروی کرده و لینک دانلود سمینارهای تخصصی را دراختیار کاربران سایت و دانشگاه قرار دهد و نگاه قدیمی نامه نگاری و امثالهم را از دستورات کاری خارج نماید . این امر کمک شایانی در تسهیل نشر علم و مرزهای علمی خواهد داشت که به حق هدف اصلی مولفین و سخنرانان سمینار ها هم همین موضوع است . با تشکر از ریاست محترم دانشگاه جناب دکتر آروین و روابط عمومی دانشگاه

سلام با تشکر از شما پیشنهاد شما در دست بررسی است. البته اطلاعیه های کنفرانس های معتبر که از طریق سایر دانشگاه ها به ما اعلام می شود روی سایت به تدریج رد بخش اطلاعیه ها منتشر می شود. برای توضیحات تکمیلی و ارائه کامل پیشنههاد در صورت امکان به روابط عمومی مراجعه فرمایید. باسپاس


نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج